ДокументыПроекты документовб/н - ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власнос...
Темы

ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, СТАРОБЕШІВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ та КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ. Исходный от 10.12.2013 г.

20 декабря 2013 года


З метою виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», постанови Кабінету Міністрів України                 від 24 жовтня 2012 року № 1113 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві», спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 19 вересня 2011 року № 486/244р «Про реформування системи охорони здоров'я в Донецькій області», враховуючи рішення Старобешівської районної ради від 30 вересня 2013 року № 6/32-612 «Про безоплатну передачу комунальних закладів охорони здоров’я «Старобешівської центральної районної лікарні» та «Комсомольської міської лікарні» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Донецької обласної ради», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Старобешівської районної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради:

1.1. Цілісний майновий комплекс СТАРОБЕШІВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ (код ЄДРПОУ 01989898), розташований за адресою: 87200, Донецька обл., Старобешівський район, селище міського типу Старобешеве, вулиця Перемоги, будинок 94-А, до складу якого входить майно згідно з додатком 1.

1.2. Цілісний майновий комплекс КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ (код ЄДРПОУ 05493042), розташований за адресою: 87250, Донецька обл., Старобешівський район, м. Комсомольське, вулиця Орджонікідзе, будинок 52-Б, до складу якого входить майно згідно з додатком 2.

 

2. Облдержадміністрації:

2.1. Здійснити заходи з прийому-передачі цілісних майнових комплексів СТАРОБЕШІВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ та КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ відповідно до чинного законодавства.

2.2. Затвердити статути СТАРОБЕШІВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ та КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ відповідно до чинного законодавства.

2.3. Забезпечити фінансування і діяльність СТАРОБЕШІВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ та КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ за рахунок коштів обласного бюджету з 01 січня 2014 року в межах загального обсягу видатків на охорону здоров’я.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                     А.М. Федорук

 

 

департамент здравоохранения областной государственной администрации