ДокументыПроекты документовб/н - ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності...
Темы

ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, КОМУНАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ «СЛОВ’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ». Исходный от 10.12.2013 г.

20 декабря 2013 года


З метою виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», постанови Кабінету Міністрів України                 від 24 жовтня 2012 року № 1113 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві», спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 19 вересня 2011 року № 486/244р «Про реформування системи охорони здоров'я в Донецькій області», враховуючи рішення Слов’янської районної ради від 09 жовтня 2013 року № 6/24-435 «Про безоплатну передачу Комунального лікувально-профілактичного закладу «Слов’янська центральна районна лікарня» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Слов’янського району до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, цілісний майновий комплекс КОМУНАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ «СЛОВ’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» (код ЄДРПОУ 01991180), розташований за адресою: 84182, Донецька обл., місто Слов’янськ, місто Миколаївка, вулиця Миру, будинок 13, до складу якого входить майно згідно з додатком.

 

2. Облдержадміністрації:

2.1. Здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу КОМУНАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ «СЛОВ’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» відповідно до чинного законодавства.

2.2. Затвердити статут КОМУНАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ «СЛОВ’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» у новій редакції, відповідно до чинного законодавства.

2.3. Забезпечити фінансування і діяльність КОМУНАЛЬНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ «СЛОВ’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» за рахунок коштів обласного бюджету з 01 січня 2014 року в межах загального обсягу видатків на охорону здоров’я.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                     А.М. Федорук

департамент здравоохранения областной государственной администрации