ДокументыПроекты документовб/н - ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власност...
Темы

ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, НОВОАЗОВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ. Исходный от 10.12.2013 г.

20 декабря 2013 года

З метою виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», постанови Кабінету Міністрів України                 від 24 жовтня 2012 року № 1113 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві», спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 19 вересня 2011 року № 486/244р «Про реформування системи охорони здоров'я в Донецькій області», враховуючи рішення Новоазовської районної ради від 25 вересня 2013 року № VІ/24-387 «Про безоплатну передачу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «НОВОАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Новоазовської районної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, цілісний майновий комплекс НОВОАЗОВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ (код ЄДРПОУ 01989869),  розташований за адресою: 87600, Донецька обл., Новоазовський район,                    м. Новоазовськ, вулиця Кірова, будинок 178, до складу якого входить майно згідно з додатком.

 

2. Облдержадміністрації:

2.1. Здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу НОВОАЗОВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ відповідно до чинного законодавства.

2.2. Затвердити статут НОВОАЗОВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ у новій редакції, відповідно до чинного законодавства.

2.3. Забезпечити фінансування і діяльність НОВОАЗОВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ за рахунок коштів обласного бюджету   з 01 січня 2014 року в межах загального обсягу видатків на охорону здоров’я.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                     А.М. Федорук

департамент здравоохранения областной государственной администрации