ДокументыПроекты документовб/н - ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності...
Темы

ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, ДЕРЖАВНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ». Исходный от 10.12.2013 г.

20 декабря 2013 года


З метою виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», постанови Кабінету Міністрів України                 від 24 жовтня 2012 року № 1113 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві», спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 19 вересня 2011 року № 486/244р «Про реформування системи охорони здоров'я в Донецькій області», враховуючи рішення Волноваської районної ради від 25 вересня 2013 року № 6/18-346 «Про безоплатну передачу Державної КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ», нерухомого та рухомого майна та інших матеріальних цінностей Новотроїцької лікарської амбулаторії до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Донецької обласної ради», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради:

1.1. Цілісний майновий комплекс ДЕРЖАВНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»                (код ЄДРПОУ 01989763), розташований за адресою: 85700, Донецька обл., Волноваський район, м. Волноваха, провулок Матросова, будинок 5, до складу якого входить майно згідно з додатком 1.

1.2. Рухоме та нерухоме майно та інші матеріальні цінності, що входять до складу майнового комплексу Новотроїцької лікарської амбулаторії комунальної установи охорони здоров’я «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», які знаходяться на балансі комунальної установи охорони здоров’я «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» з передачею на баланс ДЕРЖАВНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ», згідно з додатком 2.

 

2. Перейменувати ДЕРЖАВНУ КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» на КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ».

 

3. Облдержадміністрації:

3.1. Здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу ДЕРЖАВНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» та рухомого та нерухомого майна й інші матеріальних цінностей, що входять до складу майнового комплексу Новотроїцької лікарської амбулаторії комунальної установи охорони здоров’я «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

3.2. Затвердити статут КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» у новій редакції, відповідно до чинного законодавства.

3.3. Забезпечити фінансування і діяльність КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ «ВОЛНОВАСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» за рахунок коштів обласного бюджету з 01 січня 2014 року в межах загального обсягу видатків на охорону здоров’я.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                     А.М. Федорук

департамент здравоохранения областной государственной администрации