ДокументыПроекты документовб/н - ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власност...
Темы

ОБНОВЛЕН. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА». ИСХОДНЫЙ ОТ 10.12.2013 Г.

20 декабря 2013 года


З метою виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 1113 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві», спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 19 вересня 2011 року № 486/244р «Про реформування системи охорони здоров'я в Донецькій області», враховуючи рішення Волноваської районної ради від 25 вересня 2013 року № 6/18-347 «Про безоплатну передачу Комунальної лікувально-профілактичної установи «Волноваська стоматологічна поліклініка» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Донецької обласної ради», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року  № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради, цілісний майновий комплекс КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» (код ЄДРПОУ 30355211), розташований за адресою: 85700, Донецька обл., Волноваський район, м. Волноваха, вулиця Леніна, будинок 25, до складу якого входить майно згідно з додатком.

 

 2. Облдержадміністрації:

 2.1. Здійснити заходи з прийому-передачі цілісного майнового комплексу КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА»  відповідно до чинного законодавства.

2.2. Затвердити статут КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» у новій редакції, відповідно до чинного законодавства.

 2.3 Забезпечити фінансування і діяльність КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОЇ УСТАНОВИ «ВОЛНОВАСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА»  за рахунок коштів обласного бюджету   з 01 січня 2014 року в межах загального обсягу видатків на охорону здоров’я.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я (Мальцев), з питань комунальної власності (Рєпін).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                     А.М. Федорук

департамент здравоохранения областной государственной администрации