ДокументыПроекты документовб/н - Про реорганізацію державного комунального пі...
Темы

Про реорганізацію державного комунального підприємства Макіївського медичного училища

25 октября 2011 года

 

 

З метою упорядкування переліку об’єктів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні Донецької обласної ради, керуючись статтею 24 Господарського кодексу України, статтями 104, 106, 107 Цивільного кодексу України, статтею 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Припинити діяльність державного комунального підприємства Макіївського медичного училища шляхом його перетворення в комунальний заклад «Макіївське медичне училище».

          2. Встановити, що комунальний заклад «Макіївське медичне училище»  є правонаступником усіх прав і обов'язків державного комунального підприємства Макіївського медичного училища.

3. Облдержадміністрації в строк до 01.03.2012 здійснити заходи щодо реорганізації державного комунального підприємства Макіївського медичного училища у встановленому законодавством порядку.

          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров'я (Мальцев).Голова обласної ради                                             А.М. Федорук

Главное управление здравоохранения облгосадминистрации