ДокументыПроекты документовб/н - ОБНОВЛЕН. Про комплексну програму «Оздо...
Темы

ОБНОВЛЕН. Про комплексну програму «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2013-2017 роки». Исходный документ от 26.07.2013

21 августа 2013 года

З метою удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення державних гарантій щодо доступності та якості відповідних послуг, збереження та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів, модернізації об’єктів їх інфраструктури відповідно до сучасних умов, керуючись Конвенцією «Про права дитини» від 20 листопада 1989 року (ратифікована Україною 27 лютого 1991 року), законами України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про позашкільну освіту», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю», «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», «Про фізичну культуру і спорт», «Про охорону дитинства», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити комплексну програму «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2013-2017 роки» (далі – Програма), що додається.

 

2. Облдержадміністрації при формуванні обласного бюджету на відповідний рік передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з фінансової можливості обласного бюджету. 

 

3. Рекомендувати міським і районним радам затвердити відповідні місцеві програми щодо оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2017 роки з урахуванням заходів Програми та передбачати в місцевих бюджетах асигнування на їх виконання.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Бубка), з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Агєєва).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                               А.М. Федорук 

управление по делам семьи и молодежи ОГА