ДокументыПроекты документовб/н - Про Обласну цільову програму зі сприяння роз...
Темы

Про Обласну цільову програму зі сприяння розвитку громадянського суспільства у Донецькій області на 2013-2015 роки

02 июля 2013 года


Відповідно до Указу Президента України від 24 березня 2012 року  № 212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації», з метою створення ефективної моделі сприяння місцевими органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства  в Донецькій області, налагодження ефективних та взаємовигідних механізмів комунікації органів влади та громади регіону, керуючись  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Обласну цільову програму зі сприяння розвитку громадянського суспільства у Донецькій області на 2013-2015 роки (далі - Програма) (додається).

 

2. Обласній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити організацію та координацію роботи щодо виконання Програми.

2.2. Щорічно при формуванні проектів Програми економічного і соціального розвитку Донецької області та обласного бюджету передбачати в межах реальної можливості кошти на фінансування заходів Програми.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради   з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Генсицький), з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Агєєва), з питань культури, духовності та підтримки засобів інформації (Філь), з питань адміністративно – територіального устрою та регіонального розвитку (Загоруйко).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                             А.М. Федорук

главное управление взаимодействия с общественностью и по делам национальностей и религий областной государственной администрации