Документы5/6-096 - Про програми з питань фізичної культури і спорту в Донецькій обла...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про програми з питань фізичної культури і спорту в Донецькій області

23 ноября 2006 года

 З метою забезпечення умов для укріплення здоров’я населення, популяризації масового і професійного спорту (включаючи спорт вищих досягнень) та залучення різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, керуючись Законами України «Про фізичну культуру і спорт» (ст. ст. 28, 32), «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст. 43), Указом Президента України від 02.08.2006 №667/2006 «Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту» та постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2005 №1262 «Про заходи щодо підготовки та участі спортсменів України у XX зимових, XXIX літніх Олімпійських, IX зимових і XIII літніх Паралімпійських, XVI зимових та XXI літніх Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи», обласна рада


 ВИРІШИЛА:


 1. Затвердити:

 1.1. Програму розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2007-2011 роки (далі – Програма розвитку), (додаток 1).

 1.2. Програму підготовки спортсменів Донецької області до участі у літніх Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи на 2006-2012 роки (далі – Програма підготовки), (додаток 2).

 2. Облдержадміністрації при формуванні проекту обласного бюджету передбачити витрати на фінансування програм.

 3. Рекомендувати міським та районним радам затвердити відповідні місцеві програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки, підготовки спортсменів до участі у літніх Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи на 2006-2012 роки з урахуванням заходів регіональних програм та передбачити в місцевих бюджетах необхідні кошти для їх виконання.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Бубка) і з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Нудьга).

5-й созыв

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы

Website Security Test