Документы5/6-093 - Про регіональну Програму розвитку архівної справи в Донецькій обл...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про регіональну Програму розвитку архівної справи в Донецькій області на 2006-2010 роки

23 ноября 2006 года

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2006 №92 «Про затвердження Державної Програми розвитку архівної справи на 2006-2010 роки», розпорядження Президента України від 13.04.2005 №957/2005-рп «Про невідкладні заходи щодо збереження національних архівних цінностей України», з метою здійснення заходів щодо створення належних умов для зберігання, поповнення та використання Національного архівного фонду, керуючись ст. 3 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:


 1. Затвердити регіональну Програму розвитку архівної справи в Донецькій області на 2006-2010 роки (далі - Програма) (додається).

 2. Облдержадміністрації при формуванні щорічних програм соціально-економічного розвитку Донецької області та обласного бюджету розглядати можливість фінансування невідкладних заходів Програми в межах фінансової забезпеченості.

 3. Рекомендувати виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям:

 3.1. Відповідно до завдань Програми розробити та затвердити місцеві програми розвитку архівної справи.

 3.2. Передбачати в місцевих бюджетах кошти для забезпечення виконання місцевих програм розвитку архівної справи.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Нудьга) і з питань культури, духовності і підтримки засобів інформації (Бровун).

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы