Документы5/5-040 - Про Програму пошуку та впорядкування в Донецької області поховань...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про Програму пошуку та впорядкування в Донецької області поховань жертв війни та політичних репресій на 2006-2010 роки

21 сентября 2006 года

  Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 №1523  “Деякі питання щодо виконання Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій”, Комплексною програмою пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2000 №1867, з метою збереження пам’яті про захисників Вітчизни та жертв нацизму, керуючись Законом України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, ст. 10 Закону України “Про охорону культурної спадщини”, ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:


1. Затвердити „Програму пошуку та впорядкування в Донецькій області поховань жертв війни та політичних репресій на 2006-2010 роки” (далі – Програма), додається.

2. Облдержадміністрації при формуванні щорічних програм соціально-економічного розвитку Донецької області та складанні обласного бюджету передбачати кошти на фінансування заходів Програми з урахуванням фінансової забезпеченості виконання основних власних повноважень обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань архітектури, будівництва і реформування житлово-комунального господарства  (Деркач).

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы