Документы6/17-425 - Про Програму розвитку регіональних ландшафтних парків Донецької о...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про Програму розвитку регіональних ландшафтних парків Донецької області на період до 2015 року та прогноз до 2020 року

24 декабря 2012 года

3 метою реалізації ефективної политики в сфері охорони та раціонального використання природних комплексів та об'ектів регіональних ландшафтних парків Донецької області підвищення рівня екологічної свідомості населения, керуючись ст. ст. 8, 23, 46 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку регіональних ландшафтних парків Донецької області на період до 2015 року та прогноз до 2020 року (далі -Програма), що додається.

2. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Донецької області (Третьяков) разом з адміністраціями регіональних ландшафтних парків, іншими зацікавленими організаціями, підприємствами та закладами організувати виконання заходів, які передбачені Програмою.

3. Облдержадміністрації щорічно при формуванні обласного бюджету передбачати кошти для виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань екології та природних ресурсов (Котов) та з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Агеева).

6-й созыв

Данный документ не ссылается на другие документы

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы