Документы5/30-937 - Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.09.2009 № 5/24-...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.09.2009 № 5/24-763 «Про реорганізацію комунального підприємства «Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів»

03 сентября 2010 года

 

У зв’язку з кадровими змінами, керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести наступні зміни  у додаток до рішення обласної ради  від 24.09.2009 № 5/24-763 «Про реорганізацію комунального підприємства «Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів» (зі змінами, внесеними рішенням обласної ради  від 15.04.2010  № 5/27-853):

1.1. Виключити зі складу комісії з питань припинення діяльності комунального підприємства «Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів» шляхом приєднання до комунального підприємства «Донецький регіональний центр поводження з відходами» Ішкова Володимира Миколайовича,  Натруса Сергія Петровича, Савчук Марину Володимирівну,  Щербаня Костянтина Васильовича.

1.2.  Включити до складу комісії з питань припинення діяльності комунального підприємства «Експериментальний завод з переробки твердих побутових відходів» шляхом приєднання до комунального підприємства «Донецький регіональний центр поводження з відходами»  Коваля Ігоря Георгійовича, заступника голови обласної ради, головою комісії, ідентифікаційний код; Ємцева Віктора Івановича, заступника директора по економіці комунального підприємства «Донецький регіональний центр поводження з відходами», членом комісії, ідентифікаційний код; Котова Вадима Віталійовича, директора комунального підприємства «Донецький регіональний центр поводження з відходами», членом комісії, ідентифікаційний код; Назаренко Наталю Вячеславівну,  начальника управління з питань майна комунальної власності виконавчого апарату обласної ради, членом комісії, ідентифікаційний код; Циганкову Людмилу Василівну, головного бухгалтера комунального підприємства «Донецький регіональний центр поводження з відходами», членом  комісії, ідентифікаційний код.

 

 

 

Голова обласної ради                                                                             А.В. Шишацький

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы