Документы5/30-936 - Про припинення діяльності комунального підприємства «Дирекція по ...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про припинення діяльності комунального підприємства «Дирекція по капітальному будівництву і реконструкції міжнародного аеропорту Донецьк»

03 сентября 2010 года

У зв’язку з передачею цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Дирекція по капітальному будівництву і реконструкції міжнародного аеропорту Донецьк» на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.04.2010 № 972-р  у державну власність із віднесенням до сфери управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу, утворенням державного підприємства «Дирекція з капітального будівництва і реконструкції Міжнародного аеропорту «Донецьк», враховуючи лист Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу від 27.08.2010 № 1490/08-10, керуючись ст. ст. 104-107 Цивільного кодексу України, ст. 59 Господарського кодексу України, ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити діяльність комунального підприємства «Дирекція по капітальному будівництву і реконструкції міжнародного аеропорту Донецьк» (83000, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 144, ідентифікаційний код 34877133) шляхом приєднання до державного підприємства «Дирекція з капітального будівництва і реконструкції Міжнародного аеропорту «Донецьк».

Після приєднання до державного підприємства «Дирекція з капітального будівництва і реконструкції Міжнародного аеропорту «Донецьк» переходять усі майнові права та обов’язки комунального підприємства «Дирекція по капітальному будівництву і реконструкції міжнародного аеропорту  Донецьк».   

           

2. Створити комісію з припинення діяльності комунального підприємства «Дирекція по капітальному будівництву і реконструкції міжнародного аеропорту Донецьк» шляхом приєднання до державного підприємства «Дирекція з капітального будівництва і реконструкції Міжнародного аеропорту «Донецьк» (далі – Комісія) у складі згідно з додатком.

 

3. Комісії здійснити заходи щодо припинення діяльності підприємства шляхом приєднання у встановленому діючим законодавством порядку.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків, комунальної власності та приватизації (Ткаченко).

 

 

 

 

Голова обласної ради

  А.В. Шишацький      

 

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы