Документы5/24-762 - Про створення комунального підприємства „ Агенція з туризму та ро...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про створення комунального підприємства „ Агенція з туризму та розміщення ”

24 сентября 2009 года

З метою забезпечення розміщення гостей під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року та розвитку туристичного потенціалу Донецького регіону, керуючись ст. 78 Господарського кодексу України, ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальне підприємство „Агенція з туризму та розміщення” із внесенням в статутний фонд коштів обласного бюджету у сумі 1 млн. грн.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Скарга) визначити у встановленому порядку джерело фінансування коштів для внесення у статутний фонд підприємства.

3. Внести зміни до рішення обласної ради від 04.03.1999 № 23/5-116 „Про делегування повноважень Донецької обласної ради Донецькій обласній державній адміністрації з управління майном області і про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад, що знаходиться в управлінні обласної ради” (із змінами та доповненнями), - пункт 1 після слів „Компанія „Вода Донбасу” доповнити словами: „Агенція з туризму та розміщення”.  

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків, комунальної власності та приватизації (Ткаченко).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                  А.М. Близнюк

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы