Документы5/18-565 - Про передачу майна та перейменування комунального підприємства "Д...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про передачу майна та перейменування комунального підприємства "Дитячий оздоровчий табір санаторного типу "Красная гвоздика"

26 сентября 2008 года

З метою створення оптимальних умов для відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій, на виконання Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 №33, обласної програми “Відпочинок та оздоровлення дітей на період до 2008 року”, затвердженої рішенням обласної ради від 07.04.2005 №4/27-624, враховуючи погодження обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" (лист від 12.03.2008 № юр/816), керуючись ст. 78 Господарського кодексу України, ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати майновий комплекс дитячого оздоровчого табору "Донецьке орлятко" обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго", що знаходиться за адресою: 84130, Донецька область, м.Святогірськ, вул. Куйбишева 95, балансовою вартістю 1947485,8 грн., с балансу обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" на баланс комунального підприємства "Дитячий оздоровчий табір санаторного типу "Красная гвоздика" і закріпити його на праві господарського відання згідно з переліком, що додається.

2. Облдержадміністрації організувати передачу майнового комплексу, зазначеного в п.1 рішення, згідно з чинним законодавством.

3. Перейменувати комунальне підприємство "Дитячий оздоровчий табір санаторного типу "Красная гвоздика" в комунальне підприємство «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс » .

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту (Бубка), з питань інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв'язків, комунальної власності та приватизації (Ткаченко).

5-й созыв

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы

Website Security Test