Документы5/10-224 - Про створення комунального закладу „Донецький обласний соціальний...
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Решение областного совета

Про створення комунального закладу „Донецький обласний соціальний гуртожиток”

31 мая 2007 года

З метою створення в області умов для соціальної адаптації і тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, згідно з ст.12 Закону України „Про соціальні послуги”, ст.ст.3, 7 Закону України „Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, ст.3 Закону України „Про попередження насильства в сім’ї”, постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2005р. .№878 „Про затвердження Типового положення про соціальний гуртожиток”, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальний заклад „Донецький обласний соціальний гуртожиток”.

2. Облдержадміністрації:

2.1.Вжити заходів щодо забезпечення закладу належним приміщенням та  здійснити його облаштування (взяти до уваги, що облаштування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2007 р. №439).

2.2. Затвердити положення про заклад та внести пропозиції щодо кандидатури на посаду директора Донецького обласного соціального гуртожитку.

2.3. Фінансування Донецького обласного соціального гуртожитку здійснювати з 01.01.2008 в межах асигнувань, передбачених на реалізацію молодіжних програм в обласному бюджеті.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту  (Бубка).

5-й созыв

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы